Võrevoodi shopping ja muu vajalik

Eelmisel nädalal pidasin tööl oma pikale puhkusele suundumise pidu ja armsad kolleegid panid mulle teele kaasa ka headele soovidele lisaks mõned väärt kinkekaardid. Loomulikult ei ole ma seda tüüpi inimene, kes nüüd neid kaarte oleks suutnud hoida hilisemaks ajaks vaid oli vaja ikka kohe realiseerima minna.

Samas ei tahtnud ma mingeid mitte-vajalikke asju ka osta vaid hakkasin siis tegema nimekirja asjadest, mida tõesti veel vaja oleks ja mida leiaks siis antud kinkekaartidega seotud poodidest. Kinkekaardid olid BeebiCenterisse ja Beebimaailma. Kindel oli ka see, et riideid me nende eest ei osta, sest enamus beebipoodides olevatest riietest ei ole päris minu maitsele või on lihtsalt ülehinnatud.

Ja pärast pikka kombineerimist ja hindade võrdlust oli meie plaan, mida realiseerima asusime järgmine:

Võrevoodi – kui alguses lugesin Montessori õpetusi, et last ei tohiks üldse võrevoodisse panna, kuna see piirab teda ja tekitab talle vangis oleku ja abituse tunnet, siis pärast erinevate alternatiivide kaalumist otsustasime me siiski võrevoodi kasuks. Miks? – sest meil on vahva koer, kes kindlasti hakkaks ka lapse madratsile magamas käima, kui see meil ilma piirete jms asjadeta lihtsalt toas oleks ja kui me siis selle ära hoidmiseks paneksime lapse toale ette turvavärava on see sama hästi kui võrevoodi juba ju. Teiseks – me ise magame voodis ja ma ei näe ka meid voodist loobumas, seega oleks siis tobe last madratsile suunata ja ise kõrgel voodis pikutada. Kolmandaks – mõtlesime, et aga OK, jätame lihtsalt võrevoodi faasi vahele ja ostame siis kohe nö suure lapse voodi, millele siis esialgu saame miski ääre ette panna, aga see ei läheks jällegi Montessoriga kokku, kuna laps sealt iseseisvalt välja ei saaks ja need mingid ise meisterdatud piirded näeks ka suht-koht rõvedad välja. Neljandaks – ega me ausalt öeldes ei leidnud ka ühtegi sellist tõeliselt lahedat suure lapse voodit, mida oleks järgmiseks kümneks aastaks tahtnud ette ära osta.
Ja kuna võrevoodi oma siiski võrdlemisi lühikese kasutusajaga ei vääri meie meelest sadu eurosid, siis kiikasin loomulikult NaguUus kodulehele ja seal vaatas vastu korralik klassikaline võrevoodi hinnaga 39€, mis siis meie jaoks ka valituks osutus.

image

Voodisse oli vaja ka madratsit ja see oli mul välja vaadatud Beebicenterist. Algselt vaatasin küll õhemat varianti, aga poes käega katsudes ja võrreldes otsustasime natuke paksema madratsi kasuks, hinnaga 50.50€ tatra-kookose madrats. Madratsile katteks valisime B-Sensible kummiga helesinise voodilina, hinnaks 18€, samasugune tumesinine on meil valmis ka hällis.
Beebicenter-ist jäi silma veel üks vajalik asi – termomeeter, millega saab lapsel kehatemperatuuri mõõta nii otsaeest kui ka kõrvast, lisaks saab ka ruumi temperatuuri mõõta ning pulsilugeja on samuti samasse seadmesse integreeritud, hinnaks 39.90€.
image

Kuna üks kinkekaart oli ka Beebimaailma poodi, siis sealt olin välja valinud kõvapõhjaga mähkimisaluse (19€) ja sellele ümber käiva kattelina (14.90€). Kui algselt plaanisime mähkimisalust kasutada kummuti peal, siis seda konkreetset alust saab kinnitada ka võrevoodi peale ja ruumi kasutamise mõttes tundub see ka mõistlikum, sest nii saab vajalikke tarvikuid hoida siis näiteks kummuti peal ja sahtlitesse jääb riietele rohkem ruumi.
image

Arve kõikide poodide peale kokku oli meil ca 182€, aga pärast kõikide kinkekaartide ja kliendikaartide kasutamist maksime me kogu selle tavaari eest kokku ca 65€, mis ma ütleks, et on enam kui mõistlik ja soodus hind ja millega väga rahule jäime.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s