Ostupostitus

Vaatasin üle meie exceli tabeli, kus olid veel mõned asjad märkega “vaja osta” ja hakkasin siis neid asju netist otsima, et Teeduga õhtul peale tööd väike poetuur teha. Ostud sooritasime Mothercare-ist ja Beebicenrist, mis mõlemad asuvad Rocca Al Mare keskuses.

Tänased ostud

Tänased ostud

Alustame Mothercare-ist:
Esialgu oli mul plaanis Debenhamsist osta üks vannilinade-rätikute kompleks, mida siis edaspidi beebiga kasutada, aga pärast Mothercare-i valikuga tutvumist otsustasin siiski kapuutsiga rätikute 3-paki kasuks, mis maksis 15€, värvi valikus oli ka beežid rätikud, kuid Teet otsustas sinised valida 🙂 Kui beebi kasvab ja tekib vajadus suuremate vannilinade järgi eks siis saab osta ka selle Debenhamsi koplekti, kus lisaks vannilinadele ka käte- ja näorätt.

kapuutsiga vannilinad

kapuutsiga vannilinad

Lisaks vannilinadele võtsin ka ühe 3-paki väikseid flanellrätte, neid saab siis kasutada vastavalt vajadusele, kas suurema piima tagasiheite korral või kiire pepupesu puhul, maksis pakk 5€

väiksed rätid

väiksed rätid

Just toidu tagasiheite võimaluse tõttu otsisin ka normaalseid marlilappe, mida siis hea õlal hoida, kui põnni krooksutada ja Mothercare-is jäi siis silma 6-ne komplekt marlilappidega. Kuna need lapid tegelikult päris normaalse suurusega, siis võib neist abi olla ka näiteks mähkmevahetuse vahelisel õhuvanni tegemisel,  et beebi poolt elamist kõrge kaarega täis ei pissiks 😀 Pakk oli 15€, oleks saanud ilmselt Beebicentrist ka odavamad lapid osta, aga seal oli see kujundus suht kole, nii et ma valikuga rahul.

marlilappide 6-pakk

marlilappide 6-pakk

Magamiseks meil jätkuvalt mingit tekki voodisse beebile muretsetud pole, aga katsetamise mõttes ostsin ühe mähkimisteki, kuhu beebi siis magamise ajaks või ka mõne beebi puhul toitmise ajaks tihedalt sisse mähitakse (USAs on need eriti popid, Eestis vist see võte väga levinud tänapäeval pole). Samas proovida võib, sest nii mõnegi rahutuma magaja puhul on sellest mähkimisest kasu ja laps ei vehi end läbi une näiteks kätega üles. Antud mudel maksis 20€, oleks saanud ka autode ja laevadega variandi osta, aga see kollane tundus kuidagi neutraalsem ja mõnusam.

mähkimistekk

mähkimistekk

Nimekirjas oli meil ka mingi tekike, mida saaks näiteks turvahällis või lihtsalt soojemates oludes lapsele peale panna. Päris fliisist tekki ei tahtnud, kuna see ei tundunud parima materjalina beebi kaisus ja mu meelest need tekid alati elektrit täis, kootud tekid oleks ka lahedad, aga ilusat silma ei jäänud ja minust meisterdajat ka väga ei olnud. Lõpuks siis leidsin sellise heegeldatud puuvillase teki, normaalne suurus ja hea ka näiteks suvel vankris peale panna või ka lausa süles hoides hea sossu beebile ja endale. Teki hind 16€
IMGP0272 IMGP0275

Beebicentrist oli plaanis võtta teine voodilina (üks meil samasugune ka juba olemas), valituks osutus hall ja hinnaks 18€ – usun, et vähemalt kaks lina peaks ikka olemas olema, need head vedelikku hülgavad ja kiiresi kuivavad, nii et hetkel rohkem ei osta, vaatame kuidas jooksvalt vajadus on.
Teiseks vaatasime beebi kaelarätte, mis on abiks samuti toidutagasiheite korral, aga ka lihtsalt kerge ilastamise korral (erit kui hambad tulevad), need rätid siis imavad selle vedeliku vms endasse ja selle asemel, et vahetada ära näiteks lapse pluus/body, piisab vaid kaelarati vahetusest. Ostsime 2 tk firmalt Pippi ja maksid need 2.93€/tk.

Pippi kaelarätid

Pippi kaelarätid

Ma olen meie leidudega päris rahul ja nüüd tuleb lähipäevil ette võtta üks pesupesemine, et kõik need asjad, mis veel läbipesu vajavad seda ka saaks 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s