Uus söögitool + bataadipüree, lisatoit vol2

Kõikide nende lahedate toolide vahel valides ei suutnud me kuidagi otsusele jõuda. Käisime proovimas nii Concord Spini kui ka Stokke toole (nii tripp-trappi kui Stepsi, mõlemad toolid on olemas Beebikeskuses), kuid päris seda õiget tunnet nagu polnud. Valikus pikalt esikohal olnd Evulo tooli juures jäi häirima, et seda polnud poes võimalik proovida ja peaks selle ilma proovimata ära tellima.

Andsime süüa JJ-le siis hoopis süles ja lükkasime seda tooli ostu edasi. Kuniks ühel päeval sattusin Osta.ee-s veidi ringi vaatama ja leidsin Ikea Antilop söögitooli müügis. Pikemalt mõtlemata ostsin tooli kohe ka ära ja saime selle samal päeval kätte. Hetkle leiab see kasutamist veel siiski vähe, kuna JJ ise ei istu, siis me teda sinna tooli ka väga panna ei taha.

Kuid eile kui hakkasin JJ-le suvikõrvitsat aurutama selgus, et see oli seest kuidagi imelik ja vist veidi riknenud, mõtlesime, et mida siis asemele pakkuda. Olin varem Prismast ühe Good Gouti öko bataadipüree prooviks korvi pistnud (tähelepanu, Prismas kuni septembrini neile Good Gouti öko püredele soodukad, tasub uurimist!!)

ja nüüd oli siis aeg see välja otsida 🙂 Otsustasime, et seda püreed võiks siiski pakkuda söögitoolist ja ehitasime Jensile tekist ja ühekordsest kattest väikse pehmenduse, et tal veidi mugavam oleks. Kuna oleme siiski jäkuvalt näputoidu lainel, siis minu poolt lusikaga püree suhu panemine ei olnud valikus. Proovisime hoopis “eeltäidetud lusikat” ehk, et mina panin püree lusikale ja andsin siis lusika JJ-le, kes edasi tegutses. Minu üllatuseks oli tal suur soov lusikat ikka suhu panna ja päris palju püreed läks sedasi ka suhu, aga loomulikult läks hulgim seda ka mööda kandikut laiali. Pärast sööki läks JJ otse vanni ja ma hakkasin tooli puhastama ning olin õnnelik, et meil selline hea ja lihtne tool ilma igasugu polsterduste jms vidinateta, mida nii nüüd nii mugav puhastada on.

Ma arvan, et teemegi sellest nädalast püree nädala ja siis järgmine nädal proovime jälle midag tükkidena pakkuda 🙂

IMGP2923

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s