Palju õnne JJ – 9 kuud!

Eile oli juba üheksas minisünnipäev ja ametlikult on JJ olnud siin maailmas juba kauem kui ta oli minu kõhus 🙂 Sünnipäeva puhul sai JJ omale ka isikliku pallimere, mis lustiga heaks kiideti.

Toidust
Menüüs on nüüd ka liha – mahedat veiseliha oleme ostnud Talu ja Deli poest, üks päev oli seal isegi vasikaliha, mis eriti pehme ja hea lapsele söömiseks.
Poepüreedest oleme truuks jäänud Ella´s Kitchenile ja Good Goutile, uue maitsena lisandusid nüüd Ella Brekkie püreed (kus sees ka sorts jogurtit).
Mingeid vaevusi uute toitude söömisega kaasnenud ei ole ja isu on põnnil hea.

Unest
Öösiti on ärkamisi vähemalt 3 (vahel ka 4), päeval unesid 3, millest vähemalt üks on õues. Kui vahepeal oli JJ nõus vaid kärus magama jääma (ka toas), siis nüüd on ta nõus uinuma ka oma voodis (aga no ei tea kauaks seda rõõmu jagub). Öösel on ta oma tihedate ärkamiste tõttu praegu kaisus, kuigi ehk oleks aeg teda ka ööd läbi jälle oma voodis magamas hoida.

Tegevustest
Käime jätkuvalt muusikaringis, mis meile mõlemale meeldib. Lisaks teeme nüüd oma beebikunsti kohtumisi sõpradega 🙂 Ka ujumas on JJ nüüd oma Mammaga käinud ja kuigi algus oli veidi ehmatav, siis tundub, et tegelikult bassein ja vesi JJ-le jätkuvalt meeldivad. Kuna ise istesse minek ja käputamine ei ole JJ lemmik tegevuste hulgas, siis käime nüüd veidi ka oma füsioterapeudi juures võimlemas – lisaks sai koju soetatud ka äge turnikas (mis tavaliselt füsiodel lastele võimlemiseks kasutusel).
Ja no uue asjana on JJ hakanud end püsti tõmbama!

Kasvamine läheb ka hästi, koduste mõõtmiste tulemusel 7,9kg ja 73cm.

FullSizeRender (15)

Pallimeri!

Pallimeri!

Turnikas!

Turnikas!

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s