Uut kodusisustuses

Meil on üsna ruumikas kodu, kuid kui peres on laps ja lisaks harrastatakse spordiala, millega kaasneb suuremate mõõtmetega spordivarustust (nagu näiteks rattad), siis on ikka iga ruutmeeter arvel.

Praktiliselt hetkest, kui me siia koju kolisime, oli päevakorras, et kuidas oleks kõige parem oma jalgrattaid hoiustada (eriti kuna meil panipaika eraldi ei ole ja ilmselt seal rattaid nii või naa hoida ei julgeks), samuti ei tundunud hea mõttena rattaid pidevalt rõdul hoida. Viimasel ajal Teet joonistas juba ise erinevaid lahendusi üles, et kuidas selle hoidiku ehitada saaks, kuid selle valmistamiseni polnud ta veel jõudnud.

Ja nii oli meie rõõm suur, kui nädalavahetusel külastasime Tallinnas toimunud rattalaata ning hoopis sealt omale sobiva rataste hoidja leidsime. Kena, minimalistlik, hea hinnaga ja korraga võimalik sellele paigutada 2 ratast.
Ja kui varem seisid meil rattad ja käru kõrvuti, siis nüüd saab hulga ruumi kokku hoida ning käru pargime rataste alla, oleme selle leiuga väga rahul 🙂

Kel soovi ka endale taoline hoidja soetada, siis tasub uurida Autoeksperdi kauplustest, meil siis see mudel, samas on seal valikus veel teisigi hoidjaid, ka vaid ühele rattale.

Suured rattad ja väiksed rattad

Suured rattad ja väiksed rattad

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s