Plaanid novembriks

Oktoobri plaanide postitus jäigi tegemata, kuna see kuu lihtsalt läks nii kiiresti kuidagi. November tõotab tulla vähemalt sama kiire ja tegevusi täis.

Tähistame meie pere esimest isadepäeva – kel veel kingiideed vaja, siis see lihtne näpumaal on igati hea valik.

Alustame taas oma füsio juures võimelmas käimist, mis on suur rõõm, kuna JJ-le on see võimlemine alati väga hästi mõjunud.

Jätkame beebide muusikatunnis käimist, kus JJ-le ikka väga meeldib, nüüd on meil ka kodus samasugused marakad ja ütleme nii, et tegemist on praegu vaat, et kõige lemmikumate mänguasjadega.

Kindlasti korraldame edasi meie beebikunsti kohtumisi, mis siiani on väga hästi õnnestunud. Sellega seoses teen ka ühe uue algatuse – kuna meie iga nädal koos käiv grupp on juba koos ja ma sinna kedagi juurde võtta ei saa, siis otsustasin, et teen kord kuus veel ühe sellise kohtumise, kuhu saavad tulla need, kes eelmisse gruppi ei mahtunud. Selles kord kuus kohtuvas grupis teeksime koos siis 1-2 projekti (oleneb kui keerulised või aega nõudvad need asjad on), mida möödunud kuul proovinud oleme. Kuid kuna mu kodu pole kummist, siis pean taas väikse piirangu peale panema – ootan osalema kuni 5 emmet ja beebit (vanuses 7-10 kuud). Andke mulle siin kommentaarides märku või kirjutage meie blogi Facebooki, kui olete osalemisest huvitatud (annan kõigilie teada, et kas mahtusite uude gruppi ja millal esimene kohtumine toimub).

Kohe novembri alguses on meil JJ-ga plaanis külastada päris mitut restorani Tallinna Restoranide Nädala raames, teen sellest hiljem ka postituse, et kuidas lapsega neis kohtades einestada oli.

Ees ootab meid ka lühireis Ikeasse, kuna hakkame JJ-d suuremasse tuppa ümber kolima (et igasugu mängukraam jms ikka ära mahuks), ühtlasi hakkame ka JJ uut voodit ise ehitama – ka sellest teen postituse.

Esimest korda läheme JJ-ga ka Estoniasse, kus toimub jõululaulude kontsert kõige pisematele, kavas olevad laulud tundusid nii toredad, et mul on hea meel, et meil õnnestus sinna piletid saada.

Ja enne veel kui november päris läbi saab, külastab meid ka fotograaf, et saaks mõned toredad (jõulused)perepildid teha, kui pildid käes, siis jagan neid ka siin.

Üks täitunud oktoobri plaan ka siia - Teet ehitas meile kööki toreda riiuli. Jee!

Üks täitunud oktoobri plaan ka siia – Teet ehitas meile kööki toreda riiuli. Jee!

 

3 thoughts on “Plaanid novembriks

    • Hei! Huvilisi on olnud üle ootuste palju ja seepärast pean teid hetkel lisama ootelisti ja annan teada, kui mõni koht vabaneb või et kas mul on aega, et teha teine kohtumine veel 🙂

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s