Nädalavahetus Tartus

Sel nädalavahetusel toimus Estonian Cycling Weekend ja täna siis 35. Tartu rattaralli. Otsustasime, et kõige mugavam oleks laupäeval Tartusse ära minna, et pühapäeva hommikul oleks Teedul hea lihtne starti minna. Ööbimiseks valisime Dorpat hotelli, hiljem muidugi jäi silma ka tuliuus Hektor Design Hostel, aga selleks hetkeks ei tundunud enam mõistlik bronneeringut ümber teha, pealegi oli Dorpati asukoht stardi suhtes veidi parem.

Laupäeval saabusime Tartusse, checkisime end hotelli – tuba oli 6. korrusel, otsa peal, vaade oleks igal muul ajal olnud nö jamamale poolele, aga meie jaoks ideaalne, nägime oma aknast ka parasjagu käimas olnud proffide rattasõitu. See osutus heaks lahenduseks, sest kuna laupäeval oli ka Giro’d Italia ülipõnev etapp, mille võitis meie oma Rein Taaramäe, siis saime toas vaadata telekast Eurosporti ja aknast tänavasõitu 😀

Dorpati kohta mingeid ülivõrdeid ma ei kasutaks, me võtsime sel korral kõige lihtsama standard toa, aga kõik oli laitmatult puhas, voodid pehmed, padjad kohevad, ka käru mahtus kenasti tuppa ja lifti. Hommikusöögi saal pole kuigi suur, kui sinna läksime, siis hetkeks tundus, et polegi kuhugi istuda, aga õnneks nii ei läinud. Söökide osas ei olnud ka midagi erilist, aga kõik oli maitsev, suurtele ja väikestele ratturitele läks eriti hästi puder moosiga. Vabalt läheks Dorpatisse ööbima ka mõni teine kord, kuid kindlasti tahaks ära proovida selle uue Hektor Design Hosteli (kuniks see veel uus ja värske).

Läbi käisime ka uuest Kvartali keskusest, kus õhtul Vapianos pasta ja pizza söömise tegime. Väljast on see maja mu meelest igati ilus ja äge, sisu on ehk mu maitse jaoks veidralt planeeritud, aga ehk vajab lihtsalt harjumist. Ja veidralt leidsime me seal ka vaid ühe wc, mis oli kõige kõrgemal ja kaugemal nurgas ja maksis 30 senti – kuigi jah, wc ise oli mingi eriti fäänsi 😀

Plaan oli ka mõnda mänguväljakut külastada JJ-ga, aga lõpuks läks kava kuidagi nii tihedaks, et mängima ei jõudnudki – samas Tartu mänguväljakute soovitused võib meile sellegi poolest edastada. JJ lemmik ajaviiteks sel korral osutus hoopis joonistamine, alustas ta hotelli märkmepaberi ja harilikuga, aga käisime siis kohe ka poest läbi ja kunstisõber sai oma ploki ja pliiatsid, millega toimetada.

Pühapäev oli siis rattaralli, saatsime hommikul Teedu teele ja ise kondasime niisama ringi. Ilm oli super, soe ja päikseline. Kohtusime sõpradega, ajasime juttu ja polnudki liiga kaua vaja oodata, kui Teet ka juba saabus oma 135km sõidult (ajaga 3h 19min). Siis väike hingetõmbe paus koos supiga ja oligi aeg koduteele asuda.

Oli igati mõnus nädalavahetus ja no järgmine aasta kindlasti jälle, siis on ka JJ oma rattaga tillusõidu joonel kohal.
Siin ka mõned pildid:

IMG_0342-1

Selle peegli ostsime alles hiljuti, aga päris mugav asi on see küll, et näha, mida laps tagaistmel teeb.

vapiano

Meie Vapianos käik + mu uus lemmik šokolaad

IMG_0361-2

Need rasedate lühikesed püksid on mu uued lemmikud, mida kannaks hea meelga iga päev (täna sai siis 27. nädalat ka täis)

dorpat trr

 

5 thoughts on “Nädalavahetus Tartus

  1. Kas teie Reverso ka hullult nagiseb? Mul juba üle aasta see tool olnud ja täitsa hulluks ajab 😀 Muidu nii rahul tooliga, kangas nagu uus.
    Tahavaatepeeglid mul ka mõlemale lapsele, super asjad! 😀 Tahan ikka teada mis toimub.

    Like

  2. Mis peegel see täpselt on ja kust ostetud? Ma ostsin mingi 5€ nõkatsi, mille peaks iminapaga kinnitama, aga kuhu??? 😀

    Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s