Ükssarvik kolis sisse

Juba pikemat aega oli mul mõte, et lastetoas võiks olla ka väike tipitelk, tegijaid ja pakkujaid on nüüdseks Eestis juba oma jagu ja valiku tegemine polegi nii lihtne.

Tahtsin meile sellist, mis sobiks nii poisile kui ka tüdrukule ja ühtlasi sobituks ka meie ülejäänud koduga (juhuks kui tahame seda ka mõnes teises toas vahel hoopis hoida). Valisin ja vaatasin ja olekski vist vaatama jäänud, kui kaasblogija Sandra poleks näidanud oma Nordic Unicorni telke ja kui nägin ka uute kangaste valikut, siis oli asi otsustatud, meie koju pidi tulema hall tähekestega tipi.

Sel nädalavahetusel olimegi pikalt Pärnus ja kõige muu toreda seas käisime ka enda telgil järel. Täna saime lõpuks koju ja kohe siis proovisime ka oma uut tipit, kuna lastetoa remont pole veel tehtud, siis seal ruumis ma hetkel telki ei näita, aga sama ideaalselt sobib see meile ka rõdule. Eriti mõnus on sinna päikse eest peitu pugeda ja rahus küpsist süüa ning Peppa raamatuid lugeda 😀

Mulle meeldib, et seda telki on nii lihtne ringi tõsta, see käib lihtsalt kokku ja kaasas oli ka spets kott, mille sees tipit transportida või hoiustada. Meil sai juurde tellitud ka alustekk, mis siis ülejäänud telgiga sobitub ja olemise mugavaks teeb.

Oleme oma telgiga väga rahul ja mul on nii hea meel, et lõpuks leidsime ka nii toreda valmistaja. Aga Nordic Unicornil tuli äsja välja veel üks toode, mida ma hetkel JJ-le ei plaaninud osta, kuna tundus, et ta juba päris suur ja ehk ei ole vaja – jutt käib siis “hoidjapaelast”. Küll aga osalesin ma loosis, kus just see sama pael välja loositi ja meie osutusime võitjaks ning tegelikult osutus see ka JJ-le praktiliseks asjaks. Viimasel ajal tal lutt kipub igale poole kaduma ja ka kärust välja kukkuma – just une ajal, aga nüüd siis saime seda sama hoidjapaela kasutada ka luti kinnitamiseks käru külge (erit kuna me kõik oma 3 lutiketti unustasime nädalavahetuseks koju).
Väiksema beebi jaoks saab hoidjapaela külge panna lemmikmänguasja või kui kasutuses on sangadega joogitops, siis ka selle saab paelaga kindlalt käru küljes hoida ja pole ohtu, et see kuskile teele jääb.

Nüüd siis jääb veel oodata, et saaksime oma tipi ka remonditud lastetuppa panna, loodetavasti juhtub see juba järgmise paari nädala jooksul ja siis saan tulemust ka siin jagada.

FullSizeRender-33IMG_0753IMG_0727

2 thoughts on “Ükssarvik kolis sisse

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s