Lastega restoranis – La Tabla

Eelmisel aastal käisime JJ ja tema sõpradega Tallinna Restoranide Nädala raames päris mitmes restoranis söömas. Sel korral olime tagasihoidlikumad ja käisime vaid ühes kohas ja ikka koos lastega. Valituks osutus Telliskivis paiknev La Tabla.

Valisime restorani külastuseks pühapäeva õhtu ja see oli igati hea valik, sest peale meie sel hetkel palju külastajaid polnud ja nii oli lastega seal väga mugav, ka käruga mahtusime sinna kenasti ära. Silma jäi ka 1 puidust laste söögitool, aga meil seda enam vaja ei läinud ja JJ sai niisama laua taga istutud.

Teenindus oli hästi meeldiv ja kiire ning söögid maitsvad. Menüüs olid eelroog – valge marliini ceviche, avokaadokreemi, kolme salsa ja omatehtud maisilaastudega, pearoog -küpsetatud pardifilee, röstitud maisipolenta, marineeritud kääbusapelsinid, chimichurri’ga praetud paksoi, apelsini-chipotle-kaste, banaanilaastud ning magustoit -Espresso-flan, troopiliste puuviljade sorbett, karamellistatud pähklid, apelsini-vürtsikaste. Nendest kolmest oli just eelroog minu lemmik. JJ maitsest kõiki toite, aga tema lemmikuks osutusid magustoidu juures olnud marjad hoopis 😀
La Tabla kodulehel on olemas ka koos piltidega kogu menüü.

La Tablas on olemas ka väikene laste mängunurk, kus JJ toimetas, kuid minu soe soovitus oleks, et restoranid oma lastenurkades olevad mänguasjad veidi paremini läbi mõtleks. Igasugu pisividinad pole just parimad ja kipuvad katki minema ja siis näeb see mängunurk pigem välja nagu mänguasjade prügimägi. Soovitaks rohkem panustada näiteks Lego Duplo klotsidele (mida on lihtne ka aeg-ajalt puhastada – jah, ka seda võiks teha!), ka puidust klotsid – autod jms on hea valik (vastupidavad), suuremad ja paksemate lehtedega raamatud on ka näiteks toredad.

Meie jäime oma õhtuga igatahes rahule, mu meelest on tore lastele seda muud maailma ka kodust väljas tutvustada, et juba väiksest peale tekiks teadmine ja harjumus, kuidas olla ja mida teha (ei, alati ei istu väiksed rüblikud illikukupailt laua taga, aga harjutamine teeb meistriks). Beebiga on muidugi hoopis lihtne, sest suurema osa ajast Jenni lihtsalt magas kärus meil.

Ma ei arva, et lastega peaks nüüd pidevalt mööda restorane jooksma, aga aeg-ajalt on selline külastus hea vaheldus tervele perele 🙂
La Tablasse läheme kindlasti veel, palju head jäi ju proovimata.

img_3159

Jenni mõnusalt oma Donkeys magamas

img_3142

Siis kui vahepeal und ei olnud, vaatas Jenni ka asjad üle, tundub, et see ise tehtud limonaad huvitas teda

img_3145

Kes sööb, kes magab…

img_3156

…kes tuiab rõõmsalt ringi

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s