Kuidas me käru valisime

Üks oli kindel, emmaljunga käru me ei osta – uuena maksavad need tohutult ja ausalt öeldes ei ole ka kasutatud kärude hinnad just soodsad – ükskõik kui fantastiliste omadustega need ka poleks. Ja vaadates, kui palju neid kärusid järelturul liigub, siis ma ei tea, kas see müümine ka pärast väga kergelt läheks.Esimesena jäi silma hoopis Brio Happy, aga kohe me valik sellele veel siiski ei langenud.

Jällegi – uue Brio komplekti (raam, vankrikorv ja istumise osa) hind oli poes ca 700 eurot samas kasutatult neid eriti ei liikunud ja panime juba beebi-excelisse selle summa kirja. Siis aga hakkas silma Mutsy EVO, millel on ilus disain ja mis käib mõnusalt väikseks kokku, et kogu ratta kola kõrvale ka autosse mahtuda 🙂 Ka hind oli soodsam kui Briol. Suutsin vähemalt enda jaoks juba leida õigustused, et vedrustus ikka ei olegi nii oluline, kuna metsas me nii või naa kuskil kärutama ei hakka, suur korv vankri all ei tundunud ka oluline, kuna poes käime valdavalt ikka autoga, väiksemad esimesed rattad ei häirinud kuna neid sai ka fikseerida jne jne. Teet jäi ka nõusse (erit kuna see EVO näeb tõesti kena välja ja ka poes proovides tundus vahva) ja nii me selle Mutsy excelisse kandsime.

Kuniks nägin NaguUus FB lehelt, et nad müüvad Brio Happy kasutatud komplekti 249 euroga! Läksime seda peale tööd vaatama ja poest lahkusime juba koos käruga. Väiksemaid kasutamise jälgi on kärul küll märgata, aga tegelikult tundub, et eelmine omanik hoidis seda hästi – kõik osad on puhtad ja terved ning kaasas ka vihmakile ja putukavõrk. Väljanägemine on klassikalise lapsevankri moodi, all õhkkummidega suured rattad  ja ega see väga väikseks just kokku ei käi. Seetõttu tuleb ilmselt kõrvale vaadata ka näiteks Quinny jalutuskäru, mida siis autos hoida ja mida saab esialgu kasutada turvahälli ratastena ning hiljem kergkäruna – selle peaks ka üsna kenasti kasutatult leidma. Ja kui ma nüüd realistlikult mõtlen Tallinna tänavatele, siis on mul tegelikult hea meel, et sai võetud ikkagi käru, millel suured rattad, mis kõigest läbi lähevad ja väiksemate tänavaaukude eest vedrustusega mugavust pakuvad.


Meie Brio

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s