2. ja 3. elukuu lemmikud

U s k u m a t u, aga juba mõne päeva pärast täitub Jensil 3 kuud. On lihtsalt väga äge näha, kuidas sellest väiksest pambust on juba päris asjalik beebi saanud.

fail (101 of 3)

Mis siis 2. ja 3. elukuul meile kõige rohkem abiks on olnud ja rõõmu on toonud?

Lutt – Jensi lemmikud on Aventi free flow lutid, need püsivad kõige paremini suus ja neid saab ka lutiketi külge kinnitada, et kuskile õue minnes lutt kogemata maha ei kukuks. Lutt aitab põhiliselt magama jääda, ärkvel olles Jens lutist väga huvitatud ei ole. Ja muidugi lutsutaks ta üldse parima meelega oma rusikaid 😀

Huggies poiste mähkmed – oleme nüüdseks proovinud igasugu mähkmeid ja hetkel on kõige sobivamad just need Huggiese poistele mõeldud mähkmed – lekkimisi pole ette tulnud, mähe ei haise imelikult ja on mõnusalt õhuke, et ei sega normaalselt riiete kandmist ja ei jää sinna jalgevahele suure pambuna. Kiidan!

Mamas&Papas Armadillo jalutuskäru – kuna iga nädal käime Jenisga nii ujumas kui ka võimlemas ning sinna lisaks veel igasugused arstide juures käimised või poeskäigud, siis on see käru olnud täiesti võrratu ost! Käru peale saab adapteritega kinnitada meie Maxicosi turvahälli ja nii saame me oma käigud tehtud kiirelt ja mugavalt. Manööverdada on väga mugav ja käru mahub nii avatult kui ka kokku pandult ideaalselt meie autosse. Olen selle ostuga väga rahul!

Beebide võimlemine ja ujutamine – need kaks tegevust on vist viimase 2 kuu kõige vahvamad asjad olnud. Igal kolmapäeval käime ITK perekoolis beebide võimlemises, kus juba pärast esimest tundi sain nii julgust kui ka oskusi juurde, et kuidas Jensiga kodus tegeleda ja et ta on tegelikult juba palju tublim ja võimekam, kui ma oleks arvanud. Lisaks on tore seal ka teisi emasid ja beebisid näha ning ka Jensile meeldib väga teisi lapsi uudistada.
Ujutamas käime jätkuvalt Magdaleenas Hea Tervise keskuses ja meie ujutaja Tiia on lihtsalt nii super inimene. Jens on alati temaga heas tujus ja naudib vees olemist täiega. Poolkogemata avastasime ühel korral, et kui vannivesi veidi jahedamaks teha, siis on ka Jens palju aktiivsem – liigutas jalgu juba nagu väike ujuja. Lisaks on ta nüüdseks ka mitu korda sukeldunud. Kauaks meil seda ujutamise lõbu pole, pärast reisi saame veel paar korda käia ja siis tuleb ilmselt suuremasse basseini suunduda. Õnneks on Teet ja Jens kirjas ka juba Pelgulinna perekeskuse isade ja beebide ujumistundides, saame näha kuidas seal minema hakkab.
Igaljuhul soovitan nii võimlemist kui ujutamist väga, mõlemad on vahvad tegevused, mida koos lapsega teha ja mis nii emale kui lapsele ainult hästi mõjuvad 🙂 Kõiki asju saab ka kodus teha, aga minu jaoks on oluline, et saaksin ikka aegajalt nö asjatundjaga konsulteerida kui tekivad küsimused + ise ei oskaks ilmselt kõikide harjutuste peale üldse tullagi.

Uuel kuul saame rääkida juba uutest lemmikutest 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s