Lahedad leiud – juuli

Aeg-ajalt leian ikka netis surfates mingeid ägedaid asju, mõned saavad lisatud Pinteresti, aga mõned on nii lahedad, et neid tahaks kohe eriti ka teistele näidata. Nii tekkiski mõte, et teen iga kuu “lahedate leidude” postituse, kus siis näitan 3-5 põnevat leidu, mis tavaliselt ilmselt lastele või lastega seotud.

Siin siis juulikuu leiud:

Perludi AMBER In The SKY narivoodi
Kahe lapsega peredes on ilmselt mingi hetk ikka käinud läbi mõte osta narivoodi (eriti kui lapsi pole võimalik eri tubadesse paigutada). Kuidas siis korrused jagada – no ikka vanem laps ülemisele ja noorem alumisele korrusele AGA – tavaliselt on need alumised korrused ka nii kõrged, et väikest põnni sinna naljalt panna ei taha. Seepärast mulle see Perludi voodi meeldibki, et nari alumine voodi on nii madalal, et sobib juba väga varakult kasutamiseks 🙂
Lisaks on voodi väga mõnusa disainiga ning lastele mõnus ja selline hubane, kuna voodi on kaetud kangaga.
Hind on muidugi soolane: 1745£

AMBER In The SKY - Orange

AMBER In The SKY – Orange

Oli & Carol Origami boats
Vahelduseks kummipartidele võiks JJ-l vannis varsti seltsiks olla sellised ägedad origami laevad. Lisaks lihtsalt lahedale välimusele on tegu täiesti naturaalsest lateksist valmistatud laevukestega, mis on ohutud ka lapsele närida 🙂
Hind: 15$

rubber_origami_boats

Crazy Safety kiivrid
Esiteks – tegija kannab kiivrit! Mina olen oma jalgratturi “karjääri” jooksul pääsenud kõige hullemast just tänu kiivrile ja kindlasti hakkab ka Jens kiivrit kandma, kui saabub tema esimene jalgratas. Aga lapsepõlv on lõbus aeg ja nii võib ka kiiver olla lapsele lõbus ja äge, et kiiver ikka hea meele ja uhkusega pähe läheks 🙂 Crazy Safety kiivrite hulgast leidub sobilikke nii poistele kui ka tüdrukutele.
Ja veel kord, emmed-issid iseenda turvalisuse ja lastele heaks (ja elusaks) eeskujuks olemise tõttu pange ikka rattaga sõitma minnes ise ka kiiver pähe!
Eestis müüb neid kiivreid näiteks Matkasport (hind ca 50€) ja ka Jooks rattastuudio Telliskivis (tänud Mari-Liisile).

produktkat_tiger

One thought on “Lahedad leiud – juuli

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s