Sügis pole enam kaugel

Vaadates mõni päev ilmateadet tundub nagu sügis olekski juba käes. Siiski ma ei ole päriselt lootust kaotanud, et ehk tuleb veel mõni soojem suve päev ka, enne kui päriselt sügis saabub.

Kuna mulle meeldib varakult valmistuma hakata, siis on JJ sügiseks tegelikult valmis. Olemas on nii kombe kui ka müts, sall- kaelussall veel vajab ostmist. Kuna sügiskombe on peale keeratavate otsadega, siis hetkel kinnaste ja mingit tüüpi jalanõude/papude peale väga ei mõtle, mulle tundub ka, et sügise veedab see põnn küll kärus põõnates ja ei kipu ta veel jalgu alla võtma 🙂

Sügisene komplekt on Huppalt, kuna mulle meeldib selle firma asjade ilus välimus ja hea vastupidavus. Kombe on teiselt ringilt, müts Huppa Outletist. Müts on selline, et sobib ka edasi talvel kanda (kui mingid megamiinused kohale ei tule, samas siis vist ei lähe õue ka). Vajadusel plaanin ka kindad ja papud sealt juurde vaadata. Hetkel kannab JJ suurus 68 asju, sügiskombe on 74, usun, et sügiseks ongi see mõnusalt paras – teadmiseks ka, et Huppa kombedel on kasvuvaru ca 4cm, seega ei tasu suurema numbri ette ostmisel väga üle pingutada 🙂
Mis puutub teise ringi ehk siis kasutatud asjade ostmisse, siis mulle tundub, et kuni suurus 74/80 on täiesti OK asju osta kasutatult (eriti üleriideid), sealt edasi on lapsed juba sellises eas, et meeldib kõhuli porilompides mütata ning muidu rohkem ringi turnida ja asjad kuluvad ka rohkem, seega suuremaid asju ilmselt tuleb rohkem uuena vaadata.

Mütsi ostmiseks käisime Mustika Keskuse Huppa Outletis (sarnane pood on ka Mustakivi Keskuses), millest beebigrupis kuulsin. Seal oli igasuguste kombede ja komplektide valik väga suur, lisaks kindaid, mütse, salle ja ka tubaseid riideid. Seega, kes asub varsti samuti vähe soojemate asjade otsingule – tasub sealt läbi käia (poes on valik tunduvalt laiem kui e-poes) ning mõnel asjal hinnad päris soodsad.

Lisaks kombele peaks ilmselt vaatama ka kergema jope, millega autosõite ja lühemaid käike ette võtta, selles osas on mul juba ka paar ideed, aga neist mõni teine kord.

Kombe, müts, kindad, papud.

Kombe, müts, kindad, papud (pildid kõik Huppa Outlet e-poe lehelt)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s