Plaanid augustiks

Juuliks plaanitud tegevused said suures osas tehtud.
Käisime imearmsas pulmas – JJ oli meiega kaasas ja mul ei olnud hetkekski tunnet, et oleks pidanud ta lapsehoidjaga koju jätma. Vastupidi, oli väga-väga tore ja mõnus nõnda perekonnana õnnelike inimeste seltsis olla, JJ oli muidugi võrratu peoline ka, mõmises kaasa, kui lauldi ja oli muidu mõnus 🙂

Lisatoidu andmisega alustasime ka, kuid esialgsest näputoidust oleme hetkel veidi rohkem püreede juurde jõudnud, aga sellest kirjutan juba varsti JJ 7. elukuu postituses.

Muumimaale juulis ei jõudnudki, aga see on jätkuvalt plaanis nüüd augustis.
Üldse ootab augustis meid ees päris palju ka mööda Eestit ringi sõitmist, kuna tulekul veel mitu võistlust, kus Teet osaleb ja meie kaasa elama läheme.

Sel kuul tahaks välja valida sügisesed trennid, kus JJ-ga käima hakkame – hetkel tundub, et heaks valikuks oleks ujumine ja beebide võimlemine/akrobaatika, aga uurin veel, et kus ja mis toimuma hakkab.

Lisaks tahaks nüüd augustis meie pere menüüd paremini planeerida – liiga palju tuleb ette väljas söömist/kaasa ostmist ning just mitte väga tervislikku toitu. Tahaks proovida nädala kaupa menüü koostamist, et peaks vähem poes käima ja et ka vähem toitu raisku läheks, mis hetke emotsioonide ajel poes korvi on pistetud. Vaatame, mis sellest siis välja tuleb.

Viimase plaanina panen kirja trenni – tahaksin nüüd augustis veel suvisest ilmast viimast võtta ja rohkem aega ka ratta seljas veeta, liiga pikaks on see paus jälle läinud.

Lõpetuseks paar pilti augusti esimesest nädalavahetusest, mille jooksul jõudsime käia teises Eesti otsas (Taevaskojas) ja ka siin samas Tallinnas võistlustel (Lauri Ausi XII memoriaal).

IMG_5240

IMG_5244

IMG_5259

Taevaskojas

IMG_5316

Spordimeedia pidupäev, Tanel Kangert Eestis võistlemas

Spordimeedia pidupäev, Tanel Kangert Eestis võistlemas

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s