Palju õnne Jens – 7 kuud!

Juhhei ja ongi juba 7 kuud täitunud. Viimane kuu on olnud JJ jaoks päris põnev – hakkas ju temagi nüüd lisatoitu sööma ja ka roomamine on täies hoos.

Toidust
Alustasime näputoiduga, kuid mingil hetkel proovisime ka püreesid ja praegu ongi menüüs rohkem püreed. Oleme ise teinud ja poe püreedest sööb JJ Good Gouti. Selle kuu jooksul on JJ maitsnud aurutatud suvikõrvitsat (tükkidena), ahjus tehtud bataati (tükkidena), kõrvitsat, õuna, ploomi, brokkolit ja bataati (püreena). Lemmikud ongi bataat ja kõrvits, brokkoli ajas lausa öökima ning magusamast kraamist JJ väga hetkel lugu ei pea 😀
Varsti proovime ehk ka putrusid ja võib-olla ka veidi mahedat veiseliha.

Unest
Magama jääb JJ meil rõdul kärus 😀 Ühel hetkel ta lihtsalt ei tahtnud kuidagi voodis magama jääda ja läksime kergemat teed pidi ja paneme teda alguses õue magama – kui ta siis söömiseks ärkab, läheb ta edasi ikka oma voodisse magama. Öö jooksul sööb ta ca 3 korda.
Päeval on uinakuid vähemalt 3 ja enamasti on need kõik õues rõdul.

Tegevustest
JJ on avastanud ajakirjad ja raamatud ja üldse paberid – lemmik tegevus ongi igasuguste ajakirjade “lehitsemine”, ka pallid meeldivad, sest neid saab taga ajada ning päris esimene auto on ka oma tee mänguasjade korvi leidnud.
Üldiselt on nii, et kodust väljas on ta maailma kõige chillim laps, aga kodus oskab ta päääris kõva häälega kiljuda, kui miski ei meeldi või tuska teeb (.. lutt on liiga kaugel, hambad tulevad, mänguasi veereb diivani alla jms).

Kaalu 7,2kg ja pikkust 68cm.

IMGP3379

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s