Artise Beebikino

Otsustasin, et lähme proovime JJ-ga kinno minna, valisin Artise Beebikino, sest seal oli täna kavas just see film, mida näha tahtsin – Pulmakaos.

Kuna me varem pole nii kinos käinud, siis ei teadnud ma mida oodata, olin valmis, et võib olla tuleb üldse poole pealt koju tulla, kui JJ protesteerima hakkab. Samuti olin veidi kahtlev, et kui saal beebisid täis, et kas siis üldse filmi vaatamisest midagi välja tuleb. Päris üksi ei tahtnud ka minna, nii tuligi mu sõbranna oma beebiga meile kampa.

Esialgu valisime kohad neljandasse ritta, kuid kuna läksime saali kärudega, siis otsustasime, et jääme parem esimesse ritta, kuna seal oli hea ise filmi vaadata ja samal ajal käru liigutada (kael kangeks ei jäänud, kuigi kindlasti on tagumisest ridadest filmi mugavam vaadata).

Veidi suuremad lapsed mängisid filmi ajal ekraani ees põrandal olnud tekil, päris pisikesed magasid hoopis turvahällis. Oli neidki, kes aeg-ajalt häält tegid, kuid midagi väga häirivat küll ei olnud – ma arvan, et mõnel tavaseansil popkorni mugiv ja kommipaberitega krõbistav täiskasvanu häirib oluliselt rohkem 🙂

JJ alguses vaatas niisama ringi, siis andsin talle süüa ning korra käisin tal ka mähet vahetamas ja seejärel jäi ta magama. Kuna ta hommikul teist uinakut kodus teha ei jõudnud, siis tuli uni nüüd üsna ruttu. Kino helid ega ka teised lapsed ei paistnud teda häirivat ja nii magas ta peaaegu filmi lõpuni. Umbes 10 minutit enne lõppu jõudsin teda veel toita ja pärast filmi jõudsime isegi veidi linna peal käia.

Film mulle ka meeldis, armas, positiivne ja veidi päevakajaline, ei olnud vaja liiga palju mõelda ja sobis meelelahutuseks suurepäraselt 🙂

Tänase kogemuse põhjal võtaksin selle käigu teine kordki ette, nii et kinos näeme!

IMG_5570

 

 

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s