Ema ja lapse tuba – Ülemiste keskus

Tegime täna väikse shoppingu Ülemistes ja tarvis oli ka paar korda ema ja lapse tuba kasutada. Varasemalt olen käinud seal vaid esimesel korrusel asuvas toas, kuid täna proovisime teise korruse ruumi, mis oli oluliselt mugavam.

Toas on piisavalt ruumi kahe-kolme käru jaoks, ka istumiseks on diivaneid lahedalt. Olemas on kaks mähkimislauda – ühel pehmendus vakstuga, teisel riidest (riidest oli loomulikult jubeda räpase olemisega) ja ka kraanikauss. Sama ruumi juures on ka eraldi wc (mida alumisel korrusel ei ole). Prügikastidega pole samuti koonerdatud ja need asetsevad mähkimise jaoks loogilises kohas (alumisel korrusel on prügikast ebamugavalt kaugel). Lisaks on toas ka väike söögitool, mikrolaineahi ja pisikesed lastetoolid, millega põnnid saavad ise laua taha istuda.

Mulle meeldis, et taustaks mängis rahulik muusika (nagu spas) ja, et ruumis olev mööbel oli puhas ning ka kergesti puhastatav (kunstnahk).

IMG_5605 IMG_5606 IMG_5607 IMG_5608

Kuna teen taolisi ülevaateid veel, siis annan siin ka hinnangu skaalal, mida saab siis edaspidi võrdlemiseks kasutada:

Mähkimine 4
Toitmine 5
Imetamine 5
Puhtus 5
Suurus 5
Üldmulje 5

Ülemiste keskuse ema ja lapse tuba – hinne 5-

Vaata ka Tallinna Kaubamaja ema ja lapse tuba.

 

 

3 thoughts on “Ema ja lapse tuba – Ülemiste keskus

  • Jaa, ma olin ise ka nii meeldivalt üllatunud, et see tuba siuke mõnus oli ja et seal oli veidi mõeldud ka hügieeni peale (Tallinna Kaubamaja tuba on oma puhastamatute asjadega selles osas pettumus).

   Like

 1. Külastasin ka Ülemiste ema-lapse tuba. Käisin nii selles suuremas kui ka väiksemas (mõlemad teisel korrusel).
  Suurema puhul häiris mind ja last toas olev pidev liikumine ja suuremate laste/nende vanemate jutustamine. Laps ei suutnud söömisele keskenduda.
  Väiksem oli selles suhtes mõnusam, privaatsem. Polnud teisi inimesi juures. Laps sai keskenduda söömisele. Häirivaks osutus ainult ventilatsiooni mürisemine.
  Kuid tore, et keskustes selliseid võimalusi on. Käisin ka Mustika keskuses taolises “toas”, kuid seal on see ruum tõesti ainult mähkimise jaoks, kui ei taha just wc potil last imetada 🙂

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s