Jaanuari beebid said kokku!

Täna käisime oma väikse beebigrupi sõpradega kohtumas Nurmenuku puhkekeskuses Pärnumaal. Kohal olid pea pooled – 15 beebit koos emmede ja mõnede issidega ning lausa ühe vanaisaga 🙂

Ilm oli võrratu ja kuigi mul alguses olid selle koha suhtes omad kõhklused, siis tegelikult oli see puhkekeskus täitsa tore paik. Suuremad lapsed, kes kaasa olid võetud said batuudil hüpata, pallimeres hullata, loomi vaadata ja nii mõndagi muud, mis meil veel sel korral proovimata jäi.

Emmed-issid said pikniku kõrval jutustada, beebid üksteist uudistada ja muidugi omavahel mänguasju mängimiseks vahetada – kõige huvitavamad on ju teiste asjad 😀 Tore on näha JJ-ga samas vanuses lapsi – kõik on nii omamoodi ja vahvad. Mõned beebid (nagu meie oma) on roomamisega ametis, on neid, kes istuvad, neid, kes käputavad ning neidki, kes abilistega esimesi samme teevad.

Mis puutub üldse beebigruppidesse ja neis osalemisesse, siis mul on hea meel, et meil selline väike ja ühtehoidev seltskond olemas on. Saab omavahel kogemusi jagada, üksteist nõu ja jõuga abistada ja lihtsalt meie jaanuari beebide tegemistele kaasa elada, kes teab mitmega lõpuks JJ näiteks ühes klassis või lasteaias käima hakkab.

Ma loodan, et selliseid kohtumisi tuleb veel ja, et siis saavad ka need osaleda, kes täna mingil põhjusel tulla ei saanud (tervitused ja tervised neile, kes haigustega maadlesid).

IMGP3693 IMGP3694

klassikaline klassipilt

klassikaline klassipilt

IMGP3708

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s