Palju õnne JJ – 8 kuud!

Väikse hilinemisega kirjutan JJ 8. kuu postituse.

Toidust
Selle kuu suur täiendus menüüs oli puder. Alustasime Holle riisi-täistera pudrust, mida teen veega ning kuhu lisan ka sortsu mahedat oliiviõli. Puder niisama JJ-le söögiks ei lähe ja peale sobib siis kas õuna või pirni püree. Esilagu sõi ta putru vaid paar lusikat, kuid tundub, et nüüd on ta sellega juba nii harjunud, et sööb väikse kausikese korraga ära (muidugi oleneb päevast ka natuke).
Lisaks Good Gouti püreedel proovisime poepüreedest ka Ella´s Kitcheni toite (mis samuti orgaanilised) – kõige paremini maitses õuna-bataadi-kõrvitsa-mustika püree 🙂

Unest
Õnneks on JJ nüüd nõus ka jälle toas magama, mõni õhtu jääb meie voodis magama, mõni õhtu oma voodis. Öösel ärkab vähemalt 3 korda, et veidi süüa (kuigi meie füsio arvab, et see pigem janu ja läheduse soov).
Päevaseid uinakuid on jätkuvalt 3-4, millest paar teeb kindlasti õues ja vahel mõne ka toas oma voodis.
Selle meie voodis magamisega oli meil ka valus vahejuhtum, kus JJ voodist alla potsatas, käisime Lastehaiglas röntgenit tegemas ja õnneks pääsesime kõik vaid ehmatusega, kuid seda enam proovime, et JJ magaks rohkem oma voodis.

Tegevustest
Alustasime muusikaringis käimisega, kus JJ-le väga meeldib. Kodus mängib ta oma mänguasjadega omaette väga hästi, uued lemikud on köögist saabunud pott ja kauss ja vispel (alati polegi mänguasju poest vaja tuua 😉 ).
Meie pikem füsioteraapia kuur on hetkel läbi, seal JJ sai massaaži ja võimlesime, näha on, et mõju on olnud väga positiivne, sest see väike härra on hakanud end käputamise asendisse ajama ja kõige uuem nähtus on end laua najal püsti tõmbamine (võib olla tuleb ikka veel sügiseks kummikud osta, kui JJ siiski jalad alla otsustab võtta).
Hetkel on suus 2 alumist hammast ja tundub,et üsna pea on lisa oodata.

Koduste mõõtmiste tulemusel on kaalu 7,6kg ja pikkust 70cm

JJ esimene sügis toob endaga ka esimesed õunad :)

JJ esimene sügis toob endaga ka esimesed õunad 🙂

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s