Lahedad leiud – oktoober

Toon taas teieni mõned lahedad leiud, mis sobivad hästi lastega ellu 🙂

My Quotable Kid märkmik
JJ veel ei räägi, aga usun, et kui üks kord see jutt jooksma hakkab, siis tuleb sealt igasugu mäletamist väärivaid pärleid ka. Selliseid lahedaid ütlemisi tasub üles kirjutada ja kuigi selleks sobib ka kõige tavalisem märkmik, siis on päris lahe ka see “my quotable kid” spetsiaalne märkmik, mille saab tellida näiteks Amazonist.

41I2PlNFeXL

Fox and Finn teething necklace
Hammaste tulekuga kaasneva valu leevendamiseks ja igemete sügamise jaoks kasutab JJ oma kaelkirjak Sophiet. Kuid on päris mitu väikest firmat, kes teevad ka silikoonist nö näritavaid kaelakeesid (kee siis käib ema kaela, aga need pärlid on silikoonist ja lapsele ohutud närida). Olgem ausad, ma kannaks päris mitut nendest keedest ka niisama, mu meelest on need väga ägedad.
Lisaks Fox and Finnile, siin ka mõned tegijad etsy.com-is: SugarplumCollection, LolliJo, ChewableCharm

71SlfA7a1RL._SL1500_

Penguin Pile-Up
Käes on sügis ja lastega tuleb rohkem ka tubaseid tegevusi ette võtta. Nii meenuski üks minu enda lemmik mäng lapsepõlvest, mis on natuke nagu pingviinide -jenga 🙂 See mäng pole sobilik päris beebidele aga väikelastega saab nalja ja osavust harjutada küll. Müügil olen seda näinud ka Eesti mänguasjade poodides.
Mäng saadaval ka siin.

71cALzhx+-L._SL1000_

 

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s