Palju õnne JJ – 10 kuud!

Ja juba ongi käes eelviimane minisünnipäev, meie armas JJ sai 10-kuuseks ja sel puhul saabusid koju täna roomamise tunnel ja üks põnev motoorikakeskus.

Toidust
Isu on pojal hea, hommikuti puder, lõunaks köögiviljapüree lihaga, õhtuks püree või puder ja eriti tegusal päeval läheb väiksem kogus püreed ka vahepalaks. Ka rinnapiima saab ta jätkuvalt. Plaan on ikka aastani sellega jätkata ja siis vaatame kuidas see loobumine läheb. Päris uus toiduaine menüüs on muna, mida siis veega tehtud munapudruna JJ süüa sai, mingeid vaevusi ei tekkinud, kuid munaga me menüüd nüüd siiski üle ei külva, aega on.

Unest
Ööd on veidi rahulikumaks muutunud, ärkamisi on 2-3, saab siis veidi rinnapiima ja magab edasi. Vahepeal oli väike jama kella keeramisega ja siis ärkas JJ lausa kell 5 hommikul, kella 7-ks hommikul läks ta juba päeva esimesele uinakule 😀 Õnneks sellest oleme nüüd üle saanud ja hommikused ärkamised pigem 7-8 ajal. Õhtul läheb magama 21-22 ajal.

Tegevustest
Juba paar nädalat oskab JJ ise istuma minna, eilsest hakkas edasi liikuma ka käputades (kuid kui on ikka väga kiire, siis jätkab roomamist). Sünnipäeva puhul õppis ära ka kõrrega joomise, mis on suureks abiks, kui vett on vaja juua kuskil kodust väljas (pudelit ta ju ei tunnista ja niisama klaasist juues läks ikka vett maha ka). Pallimeri on põnni absoluutne lemmik, ta käib seal hea meelega hullamas ja möllamas ning me Teeduga  siis püüame pärast tervest elamisest neid palle kokku korjata 🙂

Kaalumised ja mõõtmised on ees järgmisel nädalal, aga väikseks jäänud riiete põhjal võib arvata, et põnn on ikka kasvamisega ka tegelenud.

IMGP3994 IMGP4051

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s