Plaanid detsembriks

Alustame tagasivaatavalt novembrile, et mis siis tehtud sai.

Tallinna Restoranide nädalal käisime, külastasime kolme kohta koos beebidega ja sellest kirjutasin siin.

Ka meie pere esimene isadepäev sai tähistatud ühe mõnusa munapudru ja pannkoogihommikuga, nii issi kui vanaisa said kingiks JJ tehtud näpumaali.

Lõpuks sai käidud ka Ikeas igasugu sisustuskraami järel, aga asju kodus laiali paigutades selgus, et tegelikult võiks teisegi tripi kohe ette võtta, aga et see Soomes käik nõuaks omajagu aega ja planeerimist, siis vist hoopis proovime mõnda sellist teenust, mis Ikea kauba koju kätte toob (kes teab mõnda head soovitada, andke märku).

Ka pere fotosessioon sai tehtud ja selle tulemusi saame jagada õige pea!

Mõned asjad jäid ka aja puudusest tegemata – ei ole jõudnud veel JJ voodit ehitada ja tema toa remont ka poolik. Kahjuks ei jõudnud me ka jõululaulude kontserdile, kuna JJ oli mitu nädalat väga nohune.

Küll aga toimusid meil beebikunsti kohtumised päris uute beebide ja emadega ning need olid väga toredad – uued kohtumised ootavad ees juba järgmine nädal.

Nii, aga mis siis detsember toob?

Nagu juba mainitud, siis ikka beebikunsti kohtumised – sel korral plaanis jõuluehteid kaunistada koos beebidega. Varsti tuleb ka õpetus siia blogisse.

Jätkame JJ toa remondiga, oleme juba meie toad ümber tõstnud, kuid seinad vaja veel värvida ja voodi ehitada – loodan, et jõuame seda veel selle aasta sees teha, kuna tahaks, et JJ sünnipäevaks oleks kõik juba tip-top korras ja lastel hea uues toas mängida. Kuna see toimetamine võtab päris suure osa ajast, siis suuri muid ettevõtmisi ma palju meile hetkel ei plaani.

Kuid enne jõulupühade nädalat lähme 20.12 osalema Vana-aasta jooksule, plaan on 8,4km rada läbida matkates, JJ paneme tema matka seljakotti, et ka tema saaks kaasa tulla 🙂 Jooks on heategevusliku eesmärgiga ja osalejad toetavad rattaõnnetuses liikumisvõime kaotanud Aivo Liksori (kes on mitmetel rattavõistlustel olnud kohtunik ja muidu aktiivselt antud spordialasse panustaja) ravikulude katmist. Kel võimalust ja jaksu – tulge ka osalema, pühadesöömingute kõrvale sobib see väike liigutamine väga hästi!

Ja siis ongi juba käes jõulud ja sinna otsa aastavahetus, suuri plaane pole, veedame selle aja perega koos, aastavahetusel kindlasti kodus, kus saab Tallinna ilutulestikest parima ülevaate, sel aastal tahaks ka tina valada (on keegi kuskil poes neid tina komplekte märganud?).

Plaan veel kiiresti kirjutada ka üks jõulukingituste soovitustega postitus, neid praegu vaat, et igas blogis, aga et inimesed on erinevad, siis ehk on ikka ka meie soovitustest kasu kellelegi.

Mõnusat jõulukuud kõigile!

IMG_7212

 

 

5 thoughts on “Plaanid detsembriks

  1. Meie oleme kasutanud ikeast.ee teenust. Kaupa tuuakse iga nädal korra ja ilusti toodi uksest sisse ja viiendale korrusele isegi 🙂 Ainsaks miinuseks on miinimumtellimus 100€, aga samas saab selle nii kiirelt täis 😀

    Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s