Ootuse aja jäädvustamine – jah või ei?

JJ ootamise ajal tegime ühe fotosessiooni, mis toimus päris raseduse alguses ja mille eesmärk oli saada pilt/pildid, millega beebiuudist sõpradele teatada. Seega polnud mul seal eriti kõhtugi näha ja nö klassikalisest beebiootuse jäädvustamisest ei olnud juttugi ja ega ma tagasi vaadates selles puudust ka ei tundnud.

Ka sel korral ei olnud mul plaani eraldi fotograafi juurde oma kõhtu näitama minna, pigem tahaks leida hästi toreda inimese, kes meist pärast beebi sündi perepildid teeks. Aga ühel päeval FB-s surfates nägin, et keegi oli laikinud Inca Ojamäe üleskutset, kus otsiti beebiootuse pildistamiseks modelli, mõtlesin, et äkki see siis on ikka mingi märk ja peaks proovima. Pakkusin end välja ja saimegi ajad klappima.

Pildistama läksime ühel juulikuu alguse vihmase päeva päikselisel ja vaiksel õhtul mere äärde. Ega ma ei osanud sellest kõigest midagi oodata, ma ei osanud tegelikult oodata ka seda, et mis moodi ma seal kaamera ees koos kõhuga käitun, et kas läheb väga ebaloomulikuks see asi või ei.
Samas, üks põhjuseid, miks see sessioon ette võtta oligi soov või mõte, et ehk aitab see mul endal selle raseduse ja beebiga rohkem sidet leida, meie selline omavaheline “eel ema ja tütre hetk”. Ma olen ju kirjutanud, et sel korral läheb kõik nii kiirelt ja pole väga selliseid hetki, kus istuksin kõhtu silitades ja heldinult beebi liigutusi vaadates, JJ ootuse ajal oli sel kõigel justkui suurem roll – kõik oli uus ja huvitav.
Ma arvan, et osaliselt see õnnestus ka – hoolimata kaamerast ja kividel turnimisest, olid need hetked täis rahu ja (ootuse)rõõmu ja mõtteid, et üsna pea ongi ta kohal – meie väike tütreke.

Mis puutub fotograafi, siis mu meelest oli meil Incaga nii tore kogu see aeg, et ma hea meelega teeks temaga veel pilte, näiteks siis kui pere juba laienenud. Kohtusime sel päeval esimest korda, aga samas oli tunne, nagu teaks üksteist juba ammu.
Meigi eest ütlen aitäh Margotile, kes kahe väikse lapse kõrvalt jõuab naisi kauniks teha.

Seega minu poolt vähemalt sel korral ootuse aja jäädvustamise osas JAH!

Siin siis mõned pildid (sel hetkel oli oodatud 32+1 nädalat):

DSCF9186-2-2

DSCF9237DSCF9232DSCF9232-2DSCF9244-2DSCF9212

 

DSCF9270DSCF9293-2DSCF9291-2

DSCF9290-2

See sessioon oli meil mõeldud ainult minuga teha, aga lõpus tuli JJ ka ikka natuke klouni tegema 🙂 

DSCF9289-2

JJ soeng on täiesti priceless 😀 Nüüd on tal siiski ka esimest korda juuksuris käidud!

DSCF9283-2DSCF9201-2

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s