Natuke kõigest ja mitte millestki

Ma ei tea üle mitme nädala JJ ja Jenni jälle lasteaias on, näis siis kauaks. Algus läks veidi raskelt ka, Jenni oli väga minemas, JJ mitte nii väga ja oleks vabalt vist koduseks jäänudki. Samas on neil seal tore, trennid, meisterdamised, sõbrad, et no pole teistpidi südant neid siin kodus ka ainult hoida.

Me Joniga päeval kahekesi kodus, saab see sell ka natuke omaette olla, ilma, et keegi teda armasutsega lämmataks. Kuigi ma eile seda ise teha tahtsin – vaatasin hommikul ETV pealt “Kutsuge Ämmaemand” sarja, kus oli lugu hüljatud lastest ja beebist. Selge see, et nutt kurgus haarasin Joni omale sülle ja õue magama viimise asemel lasin tal süles magada, et teda lihtsalt hoida 😀 #hullema
Täna olin targem, mõtlesin, et seda sarja ei vaata ja nii sai Jon õue magama ka. Muidugi ei oota mind nüüd mingi mõnus lebotamine, sest kodus ringi vaadates oleks siit nagu mingi märatsevate pesukarude kamp üle käind – igalpool on mingi pudi, kellegi riided, kohvitassid, mänguasjad, veel pudi. Seega tuleb end kokku võtta ja see elamine ära kraamida, ent kõige tüütum on see, et homme algab kõik põhimõtteliselt otsast peale – kui just õhtul tervet pere koristama ei mobiliseeri.

Homme tahaks Joniga ka üle pika aja taas võimlema minna. Ta on füüsiliselt päris tublisti arenenud, kuigi vahepeal oli natuke laisavõitu, nüüd keerab pöörab ja teeb edasi liikumise katseid, mis kipuvad õnnestuma siis kui keegi ei vaata 😀
Joniga meil muidu klapib hästi, temaga annab päris hästi kõik oma käigud ära teha, alles esmaspäeval olime temaga riidest mähkmeid tutvustaval üritusel, kus ta mõnusalt asjatas ja ringi rullis. Järgmisel nädala teisipäeval toimub taas Tallinna lapsekandjate kohtumine, kus ta minuga kaasa tuleb (ja kuhu kõik huvilised väga oodatud on). Jon sööb nüüd ka lisatoitu ja nii hea isuga, aga sellest kirjutan täpsemalt eraldi postituses, küll aga on hea meel, et haigus ja rohud kõhule liiga ei teinud ja see püreede-putrude lisamine mingite vaevustega ei tulnud.

Nädalavahetusel ootab ees rohkem ringisõitmist, miks ja millega, sellest saab homme mu Instagrami kontolt  teada 😉

Nii, laste koju saabumiseni ca 5 tundi, Joni ärkamiseni parimal juhul paar tundi – tuleb oma sisemine koristaja nüüd välja tuua ja pihta hakata.

IMG_0172

Enesele motivatsiooniks hommikusöök So Brooklynist (Y) 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s