Vahel on vaheldust vaja

Esmalt oleks õige ära mainida, et ma olen kärusõltlane 😀 Kuigi meil on täiesti super käru (Concord Wanderer), mis sobib täpselt meie vajadustele ja meeldib Jensile, on ilus ja mugav liigelda jne, siis vaatan ma aeg-ajalt ikka kärude müügikuulutusi. Nii ma sattusingi üks päev jälle Buduaari turul erinevaid kärusid vaatama ja silma jäi üks vanem Quinny Buzz (uuemad Buzzid on müügil näiteks Beebikeskuses)

Oma omadustelt on Buzz tegelikult meie Wandererile üsna sarnane. Eriliseks teeb Buzzi omapärase kujuga istmeosa – mis meenutab veidi turvahälli/tooli. Lisaks on see käru ka laiem kui meie Concord (60cm vs 65cm tagumiste rataste vaheline kaugus).

Käru oli müügis Tartu lähedal ja kuna võtsin nõuks, et ostame selle käru ära – lihtsalt vahelduseks/prooviks, siis meie õnneks said meil sõbrad sellel seal ka järel käia. Täna saime siis käru kätte.
Seisukord oli selline keskmine, eks ikka natuke krigises ja oli kuulda liiva rataste vahel. Lammutasime käru nii lahti kui sai ja võtsin esmalt tolmuimejaga kõik õõnsused puhtaks, siis veel niiske lapiga üle ja lõpuks õli siia-sinna, kuhu seda panna sai 😀 Kriginad kadusid.
Siis jäi veel veidi värvi lisada – otsustasime, et nii turvakaar kui ka käepide saavad veidi rõõmsama olemise ja kasutasime selleks Hawaiist ostetud jalgrataste lenksupaela,mille nimetatud osadele ümber kerisime. Mu meelest saime täitsa rõõmsa käru (tiimi värvides 🙂 ), mida siis vahelduseks kasutada.

BuzzEnne

BuzzPärast

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s