Käru arvustus – Concord Wanderer

Meie kolmas käru on Concord Wanderer ja sellest olen juba igal võimalusel üht koma teist kirjutanud ka.
Nagu eelmises postituses mainisin, siis Armadillo meile enam ei sobinud ja uut jalutuskäru otsides leidsingi juhuslikult Wandereri, mis vastas igale mu nõudmisele.

Kuna käru käib täislamavasse asendisse ja iste on selline piisavalt suur, piisavalt lai ja piisavalt kaetud, siis kolis JJ oma õue unedega Brio korvist Wandereri istmesse.
Kaalu on kärul 13kg, mis just väga kerge ei ole, samas mina jaksan tõsta küll kui vaja. Käru kokku panemine on lihtne ja seda saab teha nii istmega raamil kui ka kaheks osaks eraldi võttes.

Me oleme selle käruga nüüd päris palju igal pool ringi käinud, saab hakkama metsarajal, Muumimaal, linnas, poes ja ühistranspordis (me kasutame enim trammi).

Käruga on kaasas vihmakile (mida on hea ka vahel suurema tuulega kärule ümber panna) ja päiksevari. Selle päiksevarju osas olin ma esialgu skeptiline, et mis mõttes ma nüüd mingit riidejuppi siin hakkan ette panema, aga tegelikult on see väga mugav. Varjab magava lapse päikese eest täielikult, eraldab veidi ka ümbritsevast suminast (näiteks linnas/poes käies) ja mis kõige olulisem – kogu selle varjamise juures pääseb õhk lapsele normaalselt kärusse ligi 🙂 Lisaks on õhutuseks kaarvarju peal võrguga ava, mida lukuga avada-sulgeda saab.
Putukavõrku kärul kaasas polnud, aga meie kasutame mingit kõige lihtsamat universaalset ja käru mahub pea kogu täiega sinna alla ära.

Kuigi eelmise käru juures, mind see lapse nägu sõidu suunas ei häirinud, kasutame praegu käru siiski enamasti nägu lükkaja poole, sest hetkel mulle tundub nii mugavam. Samas saab istet väga lihtsalt ka ümber tõsta – hea lahendus juba suurema lapse puhul.

Concord Wandereri plussid:
– normaalse suurusega rattad, esimesed päärlevad 360 kraadi ja saab ka fikseerida – ma arvan, et saab kasutada ka talvel (kui just kuskile mega hange ei plaani ronida – ma ei plaani).
– pikk ja lai istmeosa (pikkus veidi üle meetri, nii, et ka suurem laps saab pikali visata)
– reguleeritava kõrgusega lükkesang
– istet saab kasutada mõlemat pidi
– reguleeritav jalaosa (saab ka 90kraadi peal üles lükata, nii tekib justkui väike korv, kus laps sees)
– nii suure ja korraliku käru kohta käib väga kompaktseks kokku
– meil enam vaja ei läinud, aga samale raamile saab panna ka kahte Concordi vankrikorvi.

Concord Wandereri miinused:
– vihmakile on igapäevaseks kaasas hoidmiseks suht suur ja võtab pakikorvist päris suure osa ära
– kärul pole kaasas putukavõrku (samas enamasti kergkärudel pole ka)
– kaarvarju sättides võib kogemata selle tagant liiga pingule panna ja siis hakkab vari justkui taha vajuma/hüppama. Kui see vari aga õiesti paika panna, siis seda muret enam pole.

Teet palus öelda, et see käru on lihtsalt super! 😀

Wandereri müüb Beebimaailm ja neil poes on suurem valik värve kui kodulehel näha, seega, kel huvi tasub vaatama minna.

Jalatoe saab täiesti üles tõsta tekitades nii lapsele väikse pesa

Jalatoe saab täiesti üles tõsta tekitades nii lapsele väikse pesa

IMGP3664 IMGP3668 IMGP3670

Päikese eest varjab mõnus vari

Päikese eest varjab mõnus vari

IMGP3674

Saab ka nägu sõidu suunas sõita

Saab ka nägu sõidu suunas sõita

IMGP3679

6 thoughts on “Käru arvustus – Concord Wanderer

 1. Me lähme täna selle käru jahile ilmselt 😛 ma vaatasin, et see postitus sul aasta vana ning tahtsin uurida, kas olete endiselt sama rahu? Kuidas talvel kasutada oli? 🙂

  Like

  • Meil seda pole muidugi enam ammu, aga meile väga meeldis, nii mulle, mehele kui ka JJ-le. hästi hea pikk iste oli ka, JJ magas seal super hästi. Sõbranna sõitis sellega talvel ja sai ka kenasti hakkama, vist oli suure paksu (sula?)lumega, kui hakkas esirataste ümber kogunema, aga see oli ka pigem siis mitte puhtaks lükatud teel.
   Olen kuulnud, et on saadud ka praake kärusid, seega kindlasti kontrolli poes üle, et käru ilusti sirgelt jookseb ja pane laps sisse ka. Ja kui peaks ilmnema mingeid probleeme, sis kohe pöördu poodi, vahetatakse välja/tehakse korda.
   Igaljuhul on tegu ühe väga praktilise käruga!

   Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s