Suvi on läbi, mida lapsele selga panna?

Kuna JJ on jaanuari beebi, siis oleme me ühe talve juba üle elanud, selleks puhuks oli mul varutud ja lasin juurde kinkida siidi/villa riideid. JJ garderoobis olid bodyd, pluusid ja püksid firmalt Cosilana ja mul jätkub vaid kiidusõnu, sest need riided on ilusad, vastupidavad ja kasutusaeg on väga pikk. 56 suurus pluusid ja bodyd olid kasutuses 3-4 kuud. Nr 56 püksid, millega JJ haiglast koju tõime on tal täna jalas, lihtsalt enam ei saa neid otsi peale keerata. Seega on need riided oma veidi kallimat hinda kindlasti väärt.

JJ jalas püksid s56 ja pluus 62/68

JJ jalas Cosilana püksid s56 ja pluus 62/68

Nüüd, kus ilmad on juba jahedamad ja JJ toas muudkui mööda põrandat rallib, mis pole eriti soe, oligi tarvis mõned uued siidi/villa asjad osta. Sel korral otsustasime, et proovime JOHA bodysid lisaks ka villaseid sokke ja torusalli. Suurim põhjus, miks ma teise firma kasuks otsustasin on bodyde kaelused – Cosilana asjadel on nn ümbrikkaelus, mis aga praegu mööda maad nühkides kipub pool kõhtu paljaks jätma, minu valitud Joha asjadel on ühel nööbid teisel trukid ning ma loodan, et need katavad last paremini.

JOHA

JOHA asjad. Eriti meeldivad mulle need villased sokid, millel all on “stopperid” – nüüd, kus JJ end püsti ajab on see libisemise takistus igati kasulik.

Joha teeb ka väga ilusaid villaseid riideid, aga minu jaoks on need ikka kuidagi veidi karedad ja kuna JJ nahk on üsna õrn, siis ma pigem kasutangi siidi/villa segu riideid, mis on pehmemad, samas hoiavad ikka lapse paremini soojas kui tavaline puuvill 🙂

Kuidas teie talveks valmistute?

2 thoughts on “Suvi on läbi, mida lapsele selga panna?

 1. Mul jätkub samuti ainult kiidusõnu Cosilana toodete kohta. Joha tooted on ka proovitud ja senini kasutuses, kuid kõigil on mõni pisike auk sees. Kui mähkude krõps satub jääma kanga külge, siis tuleb see ettevaatlikult sealt eemaldada, kuna mulle on jäänud mulje, et just sealt need augukesed alguse saavad. Teistel firmadel tundub paksem kangas olevat ja pole probleemi olnud. Lisakas kiidan Polarn Pyret villaseid sokke, mis on imeõhukesed ja sobivad väga hästi just saapa või kummiku sisse, kumme neil kahjuks talla all ei ole, nii et kodus niisama olemiseks kasutame siiski Joha omasid.

  Like

  • Me nüüd oleme mõnda aega neid Joha bodysid proovinud ja tõesti, Cosilana omad meeldivad rohkem, kuigi ega need Joha omad halvad ei ole. Ma neid Po.Pi villaseid sokke poes isegi vaatasin, aga tundusid veidi karedamad kui need Joha omad ja nii see valik läks (aga eks jalanõude kasutama hakkamisel peame ilmselt miskit juurde vaatama).
   Ja Cosilana peale keeratavate otstega püksid on lihtsalt võrratud 🙂

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s