Soojakoti valimine

Mõtlesin pikalt, et kas JJ-le on sel talvel kärusse soojakotti vaja või ei (eelmisel talvel meil seda vaja ei läinud), kuid kui nüüd ilmad läksid külmemaks ja JJ jätkuvalt rõdul magas, otsustasin siiski, et peame soojakoti leidma.

Valikus olid lõpuks 3 kotti – Heitmann Felle lambavillaga kott, Heitmann Felle fliisist kott ja Elodie Detailsi sulekott.
Kuigi paljud kiidavad just lambavillast soojakotte, siis mulle pole need kunagi eriti meeldinud, lisaks tundub see puhastamine selline veidi kerulisem. Samuti on need kotid üsna jäigad oma olemuselt ning korralikel kottidel on ka hinnad krõbedad.
Sulekotte liigub vähem (vähemalt järelturul, samas ega poeski neid väga näha ole), samas tunduvad need kuidagi mõnusamad ja pehmemad kui lambavill. Elodie Detailsi koti puhul on muidugi boonuseks ka võimalus valida mitme ilusa ja ägeda disaini vahel 🙂

Lõpuks aga vaatasin, et HF fliisist kott on väga mõistliku hinnaga, tundub soe, lihtsalt puhastatav ja tagasihoidliku välimusega – ja nii see ostetud saigi.

Kasutuskogemusest nii palju, et Concord Wanderer kärusse sobib see ideaalselt, JJ on oma rõdu-uinakuid selle sees teinud nii, et koti sisse olen ta pannud vaid toariietele peale pandud Po.P-i tuuletõkkefliisiga ja külm pole hakanud (vahel pigem palav vist hoopis).
Samas meie Bugaboo Cameleonis seda kotti hea kasutada pole, kuna selle käru iste on selllise nö istumise lohuga ja soojakott ei püsi seal hästi (ehk, et kes plaanib endale Bugabood soetada, siis soovitan kohe ka sama firma soojakott juurde võtta).

Hinna ja kvaliteedi osas olen meie valikuga väga rahul 🙂

Heitmann Felle lambavillaga kott, Elodie Details sulekott ja Heitmann Felle fliisist soojakott

Heitmann Felle lambavillaga kott, Elodie Details sulekott ja Heitmann Felle fliisist soojakott

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s