Palju õnne JJ – 2!

2 aastat tagasi toimus mu elu suurim muutus – kõik sai uue tähenduse, sündis JJ, ma sain emaks. Need 2 aastat on olnud üliägedad ja rõõm oma poja üle on piiritu.

Nüüd Jennit vaadates tundub kuidagi uskumatu, et JJ ka oli ju selline pisike beebi, aeg läheb nii ruttu ja see kuidas lapsed sellise lühikese ajaga arenevad ja kasvavad on nii põnev. Alles ta õppis roomama kui nüüd turnib tasakaalulaual või ronib ise laua peale aknast autosid vaatama.

Märgime siis üles mõned asjad, mis kahesele JJ-le praegu meeldivad ja tema päevadesse kuuluvad:
– joonistamine, ei möödu päevagi ilma, et ta võtaks pliiatsid ja paberid ja miskit joonistaks. Jõuludeks saadud Aqua Doodle on nüüd ka igapäevaselt kasutuses, hea vaheldus tavalisele joonistamisele ja paberit kulub ka vähem 😀
– legod, eks huvi oli nende vastu varemgi, aga siis oli see rohkem sorteerimisele ja loopimisele suunatud, nüüd meeldib talle ehitada ja reaalselt mängida (näiteks on meil üks ratsutajaga duplo, millega ta mängib, et hobune hüppab üle takistuse.. vahel puhtalt, aga vahel toimub ka sihilik kukkumine 😀 ). Viimane lemmikkomplekt legodest oli üks Doc McStuffinsi oma, kus saab loomaarsti mängida. Lego loomad on üldse maru armsad talle.
– lennukid, siin on oma roll kindlasti selles, et meie aknast avaneb ideaalne vaade Tallinnasse saabuvatele ja lahkuvatele lennukitele, elutoa aken on nagu lennuvaatlustorni oma 😀 Nii on meil kodus ka mitu Duplo lennukit ja üks eriti äge häält tegev väike lennuk, mis sai ostetud Scandikidsist (vahepeal pidi see igalpool kaasas olema).
– Põrsas Peppa, ikka veel jah. Nüüd saab oma lemmikuid juba ka Jennile ju tutvustada, JJ hea meelega näitab oma Peppa minifiguure õele ja harvad pole ka juhud, kus need peavad tal õhtul uinudes käes olema.
– lumi, nagu tellitult saabus see ka nüüd praktiliselt sünnipäevaks maha (huvitav, kas nii väikestele suuski saab laenutada?), aga suusad või mitte, lumes on ju hea niisama ka püherdada ja see JJ-le meeldib
– kätepesu, eeskujulik väike hügieenisõber või siis lihtsalt vees solberdamise sõber 😀 aga ühest heast kätepesust ta ära ei ütle
– peidupiltidega raamatud. Meil on hetkel kaks nn luukidega Muumide raamatut, kus saab siis luugi lahti teha ja piiluda, mis seal peidus on – JJ võib neid raamatuid minu või Teeduga  päevas ka kümneid kordi vaadata ja ikka on äge.
– kõige värskem lemmik selgus üleeile külmkapist kraami võttes, pärlsibulat läks JJ-le nagu kommi (kuigi kommi ta üldiselt ei saa, erandina mõned mahedad pulgakommid).
– ja siis tantsimine, pane aga muusika peale ja tulevad liigutused. Üldse on ta vahel nii suur esineja, et naerame, et lasteaia asemel võiks ta otse lavakasse viia 😀

Ühesõnaga, meil on siin kodus üks super äge kahene JJ, ilma kelleta ei kujutaks me keegi siin oma elu enam ammu ette.

Aitäh, armas JJ, et just meie juurde otsustasid tol 4. jaanuaril saabuda.

jenson2

5 thoughts on “Palju õnne JJ – 2!

  1. Kas sealt Windelni lehelt tellimine on keeruline? Kas seal on maksmiseks vaja krediitkaarti?
    Ma pole mitte kunagi niimoodi välismaalt netiat tellinud, mõtlen ikka, et peaks selgeks tegema. Kuigi esmalt vist on vaja krediitkaarti.

    Like

    • Ei ole keeruline, aga postikulu on ca 10€ ringis, seega tasub kellegagi koos tellida (me sõbrannaga teeme ka üldiselt iga kuu sealt 10. paiku tellimuse). Kaarti on vaja jah.

      Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s